پودر سنگ مجسمه سازی

پودر سنگ مجسمه سازی

استفاده از پودر سنگ مجسمه سازی در صنایع مختلف ساختمان سازی و ساخت بنا کاربردهای فراوانی دارد زیرا کیفیت ساخت آن بسیار بالاست.

از این‌رو سازندگان ساختمان از آن‌ها استفاده‌های بسیار زیادی می‌کنند. خریداران پودر سنگ مجسمه‌ سازی و همچنین صنایع ساختمانی و عمرانی پودر سنگ مجسمه‌ سازی را یکی از متریال‌های بسیار مهم در صنعت ساختمان‌ سازی برای تولید کردن محصولات خود می‌دانند.

از این‌رو علاوه‌ بر این‌که از پودر سنگ مجسمه‌ سازی در صنایع  مختلف ساختمانی استفاده می‌شود کاربردهای بسیار فراوانی هم در ساخت مجسمه سازی دارد بطوری که اکثراً در ساخت مجسمه از پودر سنگ مجسمه سازی استفاده می‌شود.

پخش مصالح ساختمانی هانی

پودر سنگ مجسمه‌ سازی چیست

یکی از مواد بسیار مهمی که برای تهیه خمیر سنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، پودر سنگ مجسمه سازی می‌باشد. از این‌رو می‌توان گفت که استفاده‌های گسترده و فراوانی دارد. از پودر سنگ در صنعت‌های مختلف مثل صنایع دستی به‌ صورت گسترده استفاده می‌شود و نقش آن در این صنایع حجم دهنده و قوام دهنده آن می‌باشد.

معمولاً پودر سنگی که در صنایع مجسمه سازی به کار برده می‌شود. از نوع سفید رنگ باشد برای این‌که بتوان از آن به‌ عنوان خمیر رنگی در صنایع مختلف دست استفاده کرد، می‌توان رنگ‌های مختلفی را به آن افزود تا خمیر رنگی به دست آید.

جهت استفاده از پودر سنگ در صنایع دستی آن را به‌ همراه آب و روغن مخلوط می‌کنند تا خمیری با حالت انعطاف‌ پذیری بالا به دست آید که در صنعت مجسمه‌ سازی بسیار پر کاربرد است. این ماده با سایر مواد افزودنی ترکیب می‌شود تا در ساخت مجسمه بتوان از آن استفاده کرد. برای مشاهده و خرید انواع تیغه سفال می توانید با شماورین ما درتماس باشید.

کاربرد پودر سنگ مجسمه‌ سازی

 از پودر سنگ مجسمه‌ سازی استفاده‌های بسیار زیادی می‌توان کرد زیرا کیفیت این نوع پودر سنگ‌ها بسیار بالا هست و در صنایع مختلف می‌توان استفاده‌های مفید و مناسب کرد. انواع مختلفی از پودر سنگ مجسمه‌ سازی وجود دارد.

مثل پودر سنگ جوشقان، پودر سنگ رنگی و سفید، پودر سنگ سوپر، پودر سنگ قم، خاک رس و موارد دیگر که هر کدام از این سنگ‌ها کاربردهای متفاوتی دارد و در گروه‌های مختلفی به کار برده می‌شود. از جمله صنایع مختلفی که می‌توان از این پودر سنگ‌ها استفاده کرد به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

بیشتر بخوانید: گروت ریزی زیر صفحه ستون

کاربرد پودر سنگ مجسمه سازی

 • استفاده در قسمت گل‌ سازی مثل گل‌های مصنوعی
 • استفاده در قسمت تابلوسازی که دارای نقش‌های برجسته هستند.
 • استفاده کردن در قسمت پتینه کاری بر روی سنگ‌ها ، چوب‌ها و شیشه‌ها
 • استفاده برای ترمیم کردن آثار هنری که آسیب‌ دیده‌اند.
 • برای تهیه کردن پوشش بوم‌هایی نقاشی که نام آن‌ها کریس آکریلیک می‌باشد.
 • استفاده برای تهیه ظروف سنتی
 • استفاده کردن در پلاسترهای مختلفی مثل مارگیریو

استفاده از پودر سنگ مجسمه‌ سازی در صنعت مجسمه‌ سازی

 بدون شک می‌توان بیان کرد که پودر سنگ مجسمه‌ سازی جزء بهترین موادی است که در صنعت مجسمه‌ سازی مجسمه‌ سازان از آن استفاده می‌کنند و انواع مجسمه‌های مختلفی مثل مجسمه‌های شهری و تزئینی را با آن طراحی کرده و شکل می‌دهند و در نهایت اقدام به درست کردن مجسمه می‌کنند.

پودر سنگ مجسمه‌ سازی در انواع مختلفی می‌باشد مثل پودر سنگ جوشقان که جزء بهترین پودر سنگ‌های مجسمه‌ سازی به حساب می‌آید. دیوار گچی یکی دیگر از محصولات پخش مصالح ساختمانی هانی می باشد، برای خرید این محصول می توانید از وب سایت نمونه هارا مشاهده کنید.

پودر سنگ مجسمه‌ سازی در مقایسه با سایر موادی که در تهیه مجسمه‌ سازی به کار می‌برد مثل مواد چوبی، مواد پلیمری و  موادی که دارای الیاف مصنوعی و سنگی می‌باشد از لحاظ اقتصادی کاملاً به‌ صرفه بوده و مزیت‌های بی ‌شمار در پی دارد.

مشخصات پودر سنگ مجسمه‌ سازی

 • یکی از امتیازات بسیار مهمی که این سنگ‌ها دارند این است که وقتی‌که پودرها خشک می‌شود حالتی بسیار سخت پیدا می‌کنند و امکان تغییر دادن شکل آن وجود نخواهد داشت.
 • بعد از این‌که این نوع پودر سنگ خشک شدند هیچ‌ گونه ترک‌ خوردگی در آن قابل‌ مشاهده نخواهد بود.
 • مجسمه‌هایی که از طریق این پودرها ساخته می‌شوند درصورتی‌که در محیط‌های مرطوب هم قرار بگیرند مقاومت پذیر بوده و دچار آسیب نمی‌شوند.
 • تنوع رنگی در این پودر وجود دارد که مجسمه‌ سازان را در تهیه مجسمه‌های با حالت رنگی یاری می‌کنند.
 • از دیگر ویژگی این پودر سنگ دارد می‌توان به هزینه اندک آن اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: ویژگی های تیغه سفال با کیفیت

مشخصات پودر سنگ مجسمه سازی

قیمت پودر سنگ مجسمه‌ سازی

 قیمت این نوع پودر سنگ بستگی به عوامل و فاکتورهای مختلفی دارد و با توجه به اینکه سنگ مجسمه‌ سازی انواع مختلفی دارد. از این‌رو قیمت آن‌ها هم متفاوت خواهد بود با توجه به این‌که دانه ‌بندی و ویژگی‌های مختلفی در پودر سنگ به صورت‌های مختلفی وجود دارد. به‌ همین دلیل قیمت پودر سنگ مجسمه‌ سازی بسیار مقرون‌ به‌ صرفه می‌باشد.

برای این‌که بتوان از آخرین قیمت این نوع پودرها اطلاع یافت و بتوان با تامین ‌کنندگان و تولید کنندگان پودر سنگ‌ها ارتباط برقرار کرد یکی از راحت‌ترین روش‌هایی که می‌توان از طریق آن از قیمت بروز این پودر سنگ‌ها اطلاع یافت.

مجموعه صنعتی پورتلند می‌باشد در این سایت انواع مختلفی از پودر سنگ‌های مجسمه‌ سازی از جمله پودر سنگ جوشقان وجود دارد که قیمت آن‌ها کاملاً به‌ روز می‌باشد. همچنین می‌توان از مشاوران آن‌ها سوالات واطلاعاتی در رابطه با قیمت و کیفیت این نوع سنگ‌ها را به دست آورد.

بیشتر بخوانید: خرید بهترین سنگ جوشقان

خرید پودر سنگ مجسمه سازی

برای این‌که بتوان پودر سنگ‌ها را در حجم کم تهیه کرد می‌توان به موزاییک فروشی‌ها یا سرامیک فروشی‌هایی که وجود دارد مراجعه کرد. ولی اگر دنبال آن هستید که پودر سنگ تهیه کنید که هم کیفیت خوب داشته باشد و در کمترین فرصت آن را تهیه کرد بهترین و مناسب‌ترین گزینه خرید از طریق گروه صنعتی و تولیدی پرتلند می‌باشد.

خرید پودر سنگ مجسمه سازی

زیرا این مجموعه بهترین و مرغوب‌ترین پودر سنگ‌های مجسمه ‌سازی را به فروش می‌رساند و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده و با اطمینان خاطر از طریق این مجموعه اقدام به خرید کنند.

از طریق گروه صنعتی ما می‌توان پودر سنگ‌ها را به‌ صورت عمده و خرده خریداری کرد. که هم‌ قیمت مناسب‌تری داشته باشد و هم کیفیت بالایی داشته باشد.

خرید کردن از طریق این مجموعه مزیت‌های بسیار زیادی دارد. ازجمله مزیت آن کاهش قیمت پودر سنگ و همچنین صرفه‌ جویی در وقت و زمان و خدمات پس‌ از فروش می‌باشد که در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

به مطالعه ادامه دهید: تفاوت آجر فشاری و آجر ماشینی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *