پخش مصالح ساختمانی

پخش مصالح ساختمانی

پخش مصالح ساختمانی یکی از خدمات مصالح ساختمانی هانی می باشد. با ارائه بهترین مصالح ساختمانی و بالاترین کیفیت و مرغوبیت در خدمت مشتریان عزیز می باشد. این عوامل مهمترین و تاثیر گذارترین ها در انتخاب مجموعه ما می باشد. پخش مصالح ساختمانی هانی از اهمیت بالایی برخورداراست.
ساخت و ساز یکی از قدیمی ترین کارهای بشر می باشد. فعالیت ساخت و ساز به دلیل تامین نیاز اساسی انسان برای ایجاد محیطی مناسب برای زندگی ایجاد شده است. مکان های امن سبب می شوند که انسان می تواند  خود را با تغییرات اقلیمی و آب و هوایی سازگار نماید. تعمیر و بازسازی ساختمان نیاز به مصالح ساختمانی دارید.
مکان های امن برای  انسان در گذشته ساده می باشند. برخی زمان ها  این مکان های امن  بیش از چند روز تا چند ماه دوام نداشتند. به همین دلیل اقدام به تولید مصالح ساختمانی محکم و مقاوم نمودند و نتیجه آن مصالح ساختمانی امروزه شده است.

انواع مصالح ساختمانی

در ادامه به بررسی انواع مصالح ساختمانی می پردازیم. تا در زمان خرید مصالح ساختمانی انتخاب درست تری داشته باشید.
بتن
بتن یجزو مصالح ساختمانی کامپوزیتی می باشد که برای ترکیب با اتصال دهنده‌ها از آن استفاده می گردد. رایج ترین نوع بتن از سنگ‌هایی معدنی مثل شن و ماسه و سیمان و آب تشکیل می گردد.
بعد از ترکیب نمودن  شن و ماسه با آب و سیمان،‌ بتن به وجود می آید. مثل سنگ یکپارچه، سخت و محکم می باشد. بتن از استحکام کششی کمی را شامل می گردد،  به همین دلیل برای بالا بردن استحکام آن از میله‌های فولادی به کار برده می شود.
در زمان ساختن بتن، حباب‌های هوایی در آن ایجاد می‌شود که سازه را تضعیف می نمایند.

فلز

فلزات برای قالب بندی سازه‌ها کاربرد دارند. اختلاف بین فلزهایی که  در صنعت ساخت و ساز از آن استفاده می شوند. فولاد یک آلیاژ فلزی می باشد که اصلی‌ترین عنصر آن را آهن به وجود می آورد. فولاد متداولترین مصالح ساختمانی فلزی می باشد و در ساختمان سازی از آن استفاده می شود.
شیشه
شیشه اجازه ورود به  نور را می‌داد اما محیط خانه را از گرما و سرمای بیرون جلوگیری می نماید. شیشه‌های مدرن را می‌توان برای پوشش کل نمای ساختمان به کار برد.
سرامیک
سرامیک برای پوشش نواحی از ساختمان مثل کف، دیوارها،‌ پیشخوان آشپزخانه و حتی سقف کاربرد دارد. در برخی مناطق در نمای ساختمان سرامیک به کار می رود. سرامیک فرآورده خاک رس و گرما دادن تولید می شود
بیشتر بخوانید: کاربرد سیمان

سیمان

آجر و… برای تهیه مصالح ساختمانی ما در خدمت سازندگان و مشتریان عزیز می باشد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *