خرید سیمان پاکتی در تهران

توزیع و تهیه مصالح در تهران

برای خرید سیمان پاکتی در تهران با بالاترین کیفیت، شرکت پخش مصالح ساختمانی هانی در خدمت سازندگان و مشتریان عزیز می باشد. شرکت مصالح ساختمانی در زمینه خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی از جمله گچ، آهک، انواع سیمان، قیر و … سفارش تلفنی و آنلاین ثبت می نماید. برای خرید سیمان پاکتی در تهران با بسته بندی متناسب با نیاز سازندگان شرکت ما آماده می باشد.

بیشتر بخوانید: خرید آجر نما در تهران

تعریف سیمان

سیمان فرآورده ای شیمیایی می باشد که توانایی چسباندن ذرات شن و ماسه را با هم دارد. سیمان با ترکیب مصالح آهکی، رس، سلیس و اکسید هایی با درجه بالا تولید می شود. با ترکیب سیمان و آب ماده ای که به دست می آید که در مواجه با رطوبت با دوام و مقاوم می باشد. سیمان به دلیل استفاده در راهسازی، سد سازی و همین طور ملاتی برای چسباندن پر کاربردترین محصول ساختمان سازی به حساب می آید.

بیشتر بخوانید: خرید سفال سقفی

انواع سیمان

انواع سیمان با توجه به استاندارد ایران بر اساسASTM  به 5 تیپ تقسیم بندی می شود. عبارتند از:

  • معمولی
  • اصلاح شده
  • زود سخت شونده
  • با حرارت کم
  • ضد سولفات

وسایل مورد نیاز برای تولید و ساخت این 5 نوع سیمان بالا بسیار نزدیک به هم می باشد، بیشترین اختلاف این 5 گروه در درجه حرارت کوره است. سیمان تهران با کیفیت بالا از جمله محصولات شرکت می باشد.
سیمان ها براساس ویژگی هایی که دارند، مصارف گوناگون دارا می باشند.
یکی از موارد که  باید در نگهداری سیمان دقت کنید، سیمان براساس جذب آب، فاسد می گردد. به همین دلیل مدت زمان طولانی در مجاورت رطوبت انبار قرار نگیرد.

بیشتر بخوانید: فروش آجر نما
شرکت پرتلند با سالها تجربه در توزیع و تهیه مصالح در تهران فعالیت دارد. و بهترین خدمات را در زمینه تهیه مصالح ساختمانی به مشتریان خود عرضه می کند.

تلفن : 02144134550 – 09123124540
فروش مصالح ساختمانی هانی

بیشتر بخوانید: پخش مصالح ساختمانی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *