خرید آجر نسوز نما

خرید آجر نسوز نما

ترکیبی از کیفیت و قیمت مناسب را در تولید و عرضه مصالح ساختمانی نسوز مانند آجر نما , آجر نسوز و آجر نما نسوز, کف و کوره بکار گرفتیم تا محصولی شایسته مصرف کننده ایرانی را با قیمت مناسب به دست شما برسانیم.
پروسه ای که در نهایت منجر به تولید محصولی کارامد و پرکاربرد بنام آجر نسوز نما میشود متناسب با تکنولوژی تولید , فروملاسیون ترکیبات مواد اولیه میتواند بازه گسترده ای از محصولات را در سطوح کیفی متفاوت ایجاد کند . از همین رو لازم و ضروری است در هنگام خرید محصولی چون آجر نسوز به نکات کلیدی فراوانی توجه کنید و بتوانید متناسب با کاربری مورد نظرتان بهترین محصول را با بهترین کیفیت تهیه کنید.

آجر نما

در ایران باستان استفاده از خشتک و در سالهای بعدی استفاده از آجر برای ساخت و ساز و دیوار چینی تقریبا اولین گزینه بوده است . و همواره تولید , خرید و فروش آجر نما از رونق تقریبا ثابتی در بازار بهره برده است . آۀجر های نما دو گروه هستند . دسته ای از آنها قابلیت استفاده به عنوان آجر ساختمانی و دیوار چینی را دارند ولی دسته ای دیگه به ضخامت بسیار کمتر تولید میشوند و فقط در رویه دیوار و نما مورد استفاده قرار میگیرد.

طرح و رنگ های کلاسیک و مدرن آجر های نما را از ما بخواهید.

آجر نما امیران دارای بیش از 15 طرح و سایز بندی و 60 نوع رنگ بندی میباشد و میتواند پاسخگوی هر نیاز و سلیقه ای باشد .این محصولات با الهام از طبیعت طراحی میشوند و با فرمولاسیون ویژه تولید و به بازار عرضه میشوند.

عاملیت های فروش آجر های اکسپو

گروه تولیدی تجهیزات و تهیه مصالح ساختمانی اکسپو با استعانت به خداوند بزرگ همه انواع آجر های ساختمانی اععم از سنتی , ساختمانی , نما , نسوز , کف , کوره و آجرهای لعابی را تولید و به بازار عرضه میکند. و میتوانید آنها را از نمایندگی ها و عاملیت های فروش ما بخواهید یا بطور مستقیم با دفتر مرکزی و مدیران فروش ما مشورت کنید.

آجر نما نسوز

نوعی از آجر های نما که به آجر نسوز نما شهرت دارند بخاطر عمر بسیار بالایی که دارند و استفاده از آن در نمای ساختمان باعث ماندگاری درازمدت نما میشوند از محبوبیت بالایی در ساخت و ساز پیدا کرده اند .گروه تولیدی امیران نما در همین راستا و در جهت پاسخگویی مطلوب به نیاز های بازار اقدام به تولید انواع طرح های آجر نما نسوز شامل  12 طرح و رنگ پر فروش و زیبا نموده است.

برای اطلاع ازقیمت انواع آجر نما  و کافیست با بخش فروش پخش مصالح ساختمانی پرتلند تماس بگیرید . تا قیمت دقیق انواع پودرسنگ  را به شما اعلام نمایید

02144134550 – 09123124540

 فرم سفارش آنلاین

فروش آجر نما  درتهران

 خرید  انواع آجر نما  درسراسرتهران

  توزیع و تهیه مصالح در غرب تهران

مصالح ساختمانی هانی با توجه به نیاز بازار به فروش مصالح ساختمانی و مصالح ارزان در خدمت مشتریان می باشد.

02144134550 – 09123124540

 فرم سفارش آنلاین

شرکت پرتلند

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *