آجر نسوز تهران
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

آجر به عنوان رایج ترین و پرکاربردترین مصالح ساختمانی که در ساخت بنا بسیار استفاده می شود شناخته شده است. خصوصایت و ویژگی های این مواد این است که در برابر هر گونه شرایط محیطی مانند سرما، گرما، تغییر شرایط دمایی، رطوبت بسیار مقاوم بوده و در زمان طولانی تری مورد آسیب شرایط محیطی قرار میگیرد. همین موارد منجر شده تا آجر به عنوان متداول ترین  و پر مصرف ترین مصالح ساختمانی مورد استفاده واقع شود.

از آجر هم در نمای داخلی ساختمان استفاده می شود و هم در بنای خارجی آن به عنوان تزئین و زیبایی بنا . در اصل نوع چیدن آجر است که به زیبایی بنا کمک شایانی می نماید.  نکته حائز اهمیت این است که آجر با وجود اینکه از دیرین مورد استفاده بشر قرار گرفته بوده هنوز هم با وجود تمام پیشرفت و امکانات امروزی باز همراه و همگان بشر برای بناسازی است. این محصول نه تنها قدیمی نشده بلکه با ذوق و سلیقه معماران و هنرمندان ایرانی بر زیبایی هر چه بیشتر ساختمان آمیخته شده است.

 

تمامی تغییرات هوایی و محیطی که ممکن است منجر به آسیب شود، بستگی زیادی به خواص مواد و مصالح ساختمانی دارد. مهم ترین عامل رطوبت است که مواد را در معرض خطر و آسیب قرار می دهد . آجر های رسی به نسبت دیگر آجرها بیشترین آسیب را در برابر رطوبت دارند چرا که آجر رسی بر اثر گذشت زمان و رطوبت انبساط می یابد. میزان تخریت هر آجر به مواد خام، خشت خام و میزان حرارتی که در زمان پخت به آن داده می شود بستگی دارد. به همین دلیل ترجیحا بهتر است از آجر رسی در تزئین بنا و نماسازی  استفاده نشود.


تعریف مواد نسوز:

مواد نسوز یعنی موادی که در مقابل حرارت مقاومت نشان داده و واکنشی از خود نشان ندهد. مهم ترین ویژگی این دسته از موا این است که در برابر حرارت دمایی بسیار بالا تمام خصوصایت فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ نمایند.

آجر نسوز

آجر نما نیزدر برابر همین عوامل محیطی پایدار بوده و همین دلیل است که در نمای ساختمان نیز از آن استفاده می شود.

خرید آجر نسوز  با قیمت مناسب در سایت پرتلند ، امکان سفارش از طریق سایت ویا شماره گیری شماره های 02144134550 و 09123124540 . ارسال به تمام نقاط تهران