خرید آجر نما در تهران
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

خرید آجر نما در تهران با توجه به قابلیت فراوان در مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. خرید آجر نما درتهران و دیگر شهرها فروش بالایی پیدا کرده است، از جمله مزایا که سبب بالا رفتن خرید آن شده است می توان به تحمل دما های بالا اشاره نمود. 
در زمان گذشته آجرها به دلیل برخورد با رطوبت و نم هوا سبب سفیدک و شوره زدن آجرها می شود، و موجب از دست دادن زیبایی و جذابیت خود می گردد.ولی با استفاده از آجر نما نسوز می توان از سفیدک زدن و شوره زدن جلوگیری کرد.
آجر نما نسوز داری ضخامت کمتر می باشد و دارای تنوع رنگ می شود. سایز و طرح  و رنگ یندی متنوع باعث مورد استفاده بیشتر قرار می گیرد.از دیگر ویژگی های آن می توان به مقاومت در برابر ضربات شدید و فیزیکی و عوامل شیمیایی و همین طور به عنوان عایق شدن ساختمان در مقابل سرما و گرما از آن استفاده کرد. 
همانطور که اشاره کردیم رنگها، بافتها و چیدمان متنوع آن باعث سبک منحصر بفرد ساختمان ها شده است.و در پایان طرحی زیبا و جذاب و رویایی را ایجاد کرده است.
با استفاده از سری دکوراتیو آجر نسوز در بخشی از دیوارها یا تمام  یک دیوار دفتر کار، اتاق پذیرایی، نشیمن، آشپزخانه و حتی اتاق خواب زیباترین ترکیب را با سبک دکوراسیون مینیمالیستی و مدرن به وجود آورد. آجر نسوز قابلیت ایجاد فضایی کاملا زیبا و هماهنگ با دیگر عناصر طراحی داخلی محیط کار و خانه به وجود آورد. برای ایجاد جذابیت بیشترترکیب دو عنصرآجر نسوز و چوب در کنار یکدیگر، طراحی بسیار زیبایی را خلق می نماید.برای خرید آجر نما نسوز با کیفیت بالا مجموعه ما در خدمت شما عزیزان است.

خرید آجر نما در تهران با دلیل قابلیت بالا مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان واقع شده است.خرید آجر نما درتهران فروش بالایی دارد،به عموان مثال مزایایی که باعث بالا رفتن خرید آن شده است می توان به تحمل دما های بالا اشاره نمود.


انواع ویژگی آجرنما


دارای تنوع رنگی و امکان انتخاب راحت و آزاد سازندگان و مشتریان
آجر نما دارای ماندگاری بالای رنگ است. 
استفاده از فناوری نانو در تولید آجرنما برای افزایش استحکام و مقاومت 
مقاومت بالا در شرایط مختلف مثل سرما، گرما در آب و هوا ی متفاوت
عرض کم و باریک دارای تنوع بالا و فضای کمی را اشغال می کند. 
مقاومت بالا در برابر ضربات فیزیکی و ...
مجموعه پرتلند با عرضه و تهیه مصالح ساختمانی و آجرنما نسوز تهران با کیفیت و مرغوب در خدمت سازندگان و مشتریان عزیز خود می باشد.

جهت سفارش با شماره زیر تماس حاصل نمایید .
02144134550   -09123124540