فروش آجر نما

 

فروش آجر نما در مصالح ساختمانی هانی با نازلترین کیفیت و مرغوبیت بالا عرضه می شود. آجر نما به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از زمان گذشته مورد استفاده قرار می گرفت و جز قدیمی ترین مصالح ساخته شده به دست انسان می باشد. استفاده از آجر در ایران از زمان بسیار قدیم رواج داشته است و سابقه ای هزاران ساله دارد. برای خرید آجر نما نسوز و فروش آجر نما مجموعه ما در خدمت سازندگان و مشتریان عزیز می باشد.

 

مزایا آجر نما 

 
مرغوب و با دوام، جذب آب مناسب، تولید در ابعاد کارشناسی شده برای هرمدل طراحی، امکان تولید در ابعاد متفاوت بر اساس سلیقه و نیاز مشتری، با فروش زیاد و زیبا، رنگ های طبیعی و در برابر اشعه خورشید تغییر نمی کند ، استفاده از مواد اولیه طبیعی و مطلوب، مقاومت در برابر فرسایش، خراش و خط خوردگی، در برابر اسید و باز مقاومت  می نماید، در برابر یخ زدگی و شرایط آب و هوایی متفاوت مقاومت می کند، در برابر آتش و عوامل طبیعی مقاومت می کند، در رنگ های متفاوت تولید شده، با محیط زیست سازگار می باشد. برای خرید آجر نما نسوز تهران با کیفیت بالا در خدمت شما می باشد.
 

معایب آجر نما 

 
وزن بالایی دارد، بعضی مواقع شوره می زند، بعد از گذر زمان آلودگی های هوا را جذب می کند و باعث ظاهری نا زیبا می شود و شستو شو آن مشکل می باشد.
در حال حاضر بسیاری از سازندگان از آجر نما برای نمای ساختمان استفاده می کنند و سبب جلب رضایت مشتری می شود.
شرکت پخش مصالح ساختمانی هانی خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی از جمله: گچ ، آهک ، خرید سیمان ، قیر، آجر، تیغه سافالی ، سفال سقفی ، شن و ماسه ، پودر سنگ را عرضه می کند، و مشتریان می توانند برای خرید مصالح یک تماس تلفنی و یا با استفاده از قابلیت سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنند.